XII Memoriał Grzegorza Wesołowskiego – 07.11.2020

Kolejny turniej tuż tuż…

Już za tydzień, 6 listopada, nasza drużyna wyjeżdża na turniej do województwa Małopolskiego, walczyć w XII Memoriale Grzegorza Wesołowskiego.
Jest to bardzo duży turniej, który rozgrywa się jednocześnie na 4 obiektach sportowych w Lipnicy Wielkiej, Jabłonce, Piekielniku oraz Załucznem.

Nasza drużyna już dwukrotnie brała udział w Memoriale, dwukrotnie zajmując 2 miejsce.
Najwyższy czas przełamać złą passę meczu finałowego i wrócić do domu ze złotym medalem.

Jeżeli wszystko się uda to nasze zmagania będziecie mogli śledzić na naszym fanpage’u na FB, gdzie postaramy się zrobić relacje LIVE z każdego meczu.
Trzymajcie kciuki za nas, za to aby turniej doszedł do skutku i bądźcie z nami 💪

#volley #dabrowagornicza #dziejesiewDG #dgdlaaktywnych #pasja #memorial #malopolska #walka #volleyball