Podsumowanie Mistrzostw Polski Amatorów – Zawiercie 2020

IV miejsce na Mistrzostwach Polski Amatorów Zawiercie 2020

Emocje już opadły, wszystko wróciło do normy, więc czas na podsumowanie ostatniego weekendu, który spędziliśmy na parkiecie hali sportowej w Zawierciu uczestnicząc w Mistrzostwach Polski Amatorów.

Byliśmy rozstawieni w grupie A z:
Neobrand Volley by Allsix (WMP) (2️⃣:1️⃣) ✔💪
Volley Gdańsk (IIIm MP) (1️⃣:2️⃣) ❌
Samatrix Volleyball Team (2️⃣:1️⃣) ✔💪

Do półfinału awansowaliśmy z drugiego miejsca w grupie i naszym rywalem w walce o finał był zwycięzca grupy B (Riser Volley Team Jaworzno).
Półfinał przegraliśmy 0️⃣:2️⃣ ❌ i zostało nam walczyć o miejsce III w Mistrzostwach Polski Amatorów.

Mecz o III miejsce graliśmy z drużyną ETP Elektro-TP-elbud Kędzierzyn Koźle.
Od samego początku był to mecz walki, ani jedni, ani drudzy nie odpuszczali żadnej piłki. Całe spotkanie było bardzo wyrównane i zacięte.
Wynik ostatniego meczu na mistrzostwach to 1️⃣:2️⃣ ❌ , co daje nam niestety IV miejsce.

Ogólnie był to nasz pierwszy oficjalny turniej na jaki pojechaliśmy w tym sezonie, więc można powiedzieć że to nasz mały sukces na początku długiego i trudnego sezonu.

Wielkie gratulacje dla Riser Volley Team Jaworzno 👏 za zwycięstwo w całych Mistrzostwach, gratulacje dla Volley Gdańsk 👏 za tytuł Vice-mistrza Polski oraz dla ETP 👏 za zajęcie ostatniego miejsca na podium.

Nasze spotkania mogliście śledzić na naszym fanpage na FB (kto nie mógł, a chce zobaczyć naszą walkę zapraszamy do oglądania).

Serdeczne podziękowania dla wszystkich kibiców, którzy trzymali za nas kciuki, dla organizatorów za przygotowanie Mistrzostw i wszystkim drużynom za naprawdę wysoki poziom sportowy.

Do zobaczenia i usłyszenia💪

#dziejesiewDG #dgdlaaktywnych #dabrowagornicza #stowarzyszenievolleyDG #mistrzostwa #polski #amatorow #zawiercie #2020