23 stycznia 2021

Stowarzyszenie Volley D─ůbrowa G├│rnicza

Organizacja Pozarz─ůdowa w D─ůbrowie G├│rniczej

Sezon 2020/2021 ­čĆÉÔÇ╝

Wracamy po d┼éu┼╝szej nieobecno┼Ťci z kilkoma newsami!!

Ca┼éy ten okres obfitowa┼é w wiele dzia┼éa┼ä, pracy w Stowarzyszeniu oraz przygotowa┼ä, aby dopi─ů─ç wszystko przed startem nowego sezonu halowego.

Z wielk─ů ch─Öci─ů informujemy, i┼╝ w tym roku nasza dru┼╝yna trenowa─ç b─Ödzie 2 razy w tygodniu na salach w D─ůbrowie G├│rniczej, nasza ekipa podobnie jak w poprzednim roku ma zapewnione dwa obiekty do trening├│w. P├│ki nikt nic nie zamknie mamy podpisane umowy, a┼╝ do ko┼äca kwietnia 2021.

Kolejna wa┼╝na informacja dla wszystkich naszych sympatyk├│w to sk┼éad dru┼╝yny, kt├│ra b─Ödzie walczy─ç o najwy┼╝sze cele w nadchodz─ůcym sezonie. W tym roku nie przeprowadzali┼Ťmy naboru uzupe┼éniaj─ůcego, poniewa┼╝ mamy kadr─Ö sk┼éadaj─ůc─ů si─Ö z 18 zawodnik├│w, kt├│rzy systematycznie trenuj─ů.

Teraz to na co pewnie ka┼╝dy z Was czeka – czyli gdzie gramy i od kiedy mo┼╝ecie nas zobaczy─ç na parkiecie – wi─Öc tak…
W tym sezonie zrezygnowali┼Ťmy z udzia┼éu w ALS Mys┼éowice i przenosimy si─Ö do Amatorskiej Ligi w Sosnowcu, gdzie start zaplanowany jest na
7 listopada. Wcze┼Ťniej nasza ekipa we┼║mie udzia┼é w dw├│ch turniejach, pierwszy z nich to Mistrzostwa Polski Amator├│w w Zawierciu w dniach 23-25 pa┼║dziernika, nast─Öpnie dwa tygodnie p├│┼║niej wyje┼╝d┼╝amy na XII Memoria┼é Grzegorza Weso┼éowskiego (7 listopad).

W tym sezonie wracamy od samego pocz─ůtku na pe┼énych obrotach i na pewno us┼éyszycie o nas nie raz,  nie dwa.
Zach─Öcamy Was na nasze profile spo┼éeczno┼Ťciowe na FB i na Instagram, b─ůd┼║cie z nami na bie┼╝─ůco­čĺ¬

#Stowarzyszenie #volleyDG #dgdlaktywnych #dabrowagornicza #dziejesiewDG #siatkowka #pasja #trening