Sezon 2020/2021 🏐‼

Wracamy po dłuższej nieobecności z kilkoma newsami!!

Cały ten okres obfitował w wiele działań, pracy w Stowarzyszeniu oraz przygotowań, aby dopiąć wszystko przed startem nowego sezonu halowego.

Z wielką chęcią informujemy, iż w tym roku nasza drużyna trenować będzie 2 razy w tygodniu na salach w Dąbrowie Górniczej, nasza ekipa podobnie jak w poprzednim roku ma zapewnione dwa obiekty do treningów. Póki nikt nic nie zamknie mamy podpisane umowy, aż do końca kwietnia 2021.

Kolejna ważna informacja dla wszystkich naszych sympatyków to skład drużyny, która będzie walczyć o najwyższe cele w nadchodzącym sezonie. W tym roku nie przeprowadzaliśmy naboru uzupełniającego, ponieważ mamy kadrę składającą się z 18 zawodników, którzy systematycznie trenują.

Teraz to na co pewnie każdy z Was czeka – czyli gdzie gramy i od kiedy możecie nas zobaczyć na parkiecie – więc tak…
W tym sezonie zrezygnowaliśmy z udziału w ALS Mysłowice i przenosimy się do Amatorskiej Ligi w Sosnowcu, gdzie start zaplanowany jest na
7 listopada. Wcześniej nasza ekipa weźmie udział w dwóch turniejach, pierwszy z nich to Mistrzostwa Polski Amatorów w Zawierciu w dniach 23-25 października, następnie dwa tygodnie później wyjeżdżamy na XII Memoriał Grzegorza Wesołowskiego (7 listopad).

W tym sezonie wracamy od samego początku na pełnych obrotach i na pewno usłyszycie o nas nie raz,  nie dwa.
Zachęcamy Was na nasze profile społecznościowe na FB i na Instagram, bądźcie z nami na bieżąco💪

#Stowarzyszenie #volleyDG #dgdlaktywnych #dabrowagornicza #dziejesiewDG #siatkowka #pasja #trening