2 turniej za nami!! – relacja

Podsumowanie turnieju:

W turnieju piłki plażowej „Zakończenie sezonu plażowego 2020„, który odbył się 12.09.2020r. wzięło udział 74 uczestników (25 par męskich oraz 12 par damskich) z całej Polski. Oby dwie kategorie rozgrywały swoje mecze w systemie brazylijskim. Przez cały turniej zostało rozegrane 50 spotkań (57 setów) w kategorii męskiej oraz 22 spotkań (26 setów) w kategorii damskiej na łącznie dostępnych 6 boiskach.

Po całym dniu zmagań podium wyglądało następująco.
Kategoria damska:
1. Marta Szajer i Karolina Nowak 🥇
2. Paulina Sobolewska i Joanna Rejno 🥈
3. Justyna Wierzgacz i Magdalena Pudełko 🥉

Kategoria męska:
1. Michał Rączka i Marcin Gamza 🥇
2. Daniel Kmita i Jakub Wanat 🥈
3. Adrian Gardyan i Kamil Konieczny 🥉

Zwycięzcą gratulujemy 👏, a wszystkich uczestników zapraszamy na kolejne turnieje.