1 Turniej za nami – relacja

Podsumowanie turnieju:

W turnieju piłki plażowej „Z Siatkówką na Ty„, który odbył się 08.08.2020r. wzięło udział 70 uczestników (28 par męskich oraz 7 par damskich) z całej Polski, byli też zawodnicy z Ukrainy. Oby dwie kategorie rozgrywały swoje mecze w systemie brazylijskim. Przez cały turniej zostało rozegrane 55 spotkań (57 setów) w kategorii męskiej oraz 11 spotkań (25 setów) w kategorii damskiej na łącznie dostępnych 7 boiskach.

Po całym dniu zmagań podium wyglądało następująco.
Kategoria damska:
1. Iwona Urbańczyk i Aleksandra Kałużna 🥇
2. Karolina Gajda i Sonia Turant 🥈
3. Oliwia Muras i Julia Janus 🥉

Kategoria męska:
1. Gracjan Ćwiląg i Igor Farnicki 🥇
2. Michał Bordoszewski i Piotr Juroszek 🥈
3. Tomasz Konicki i Robert Ptak 🥉

Zwycięzcą gratulujemy 👏, a wszystkich uczestników zapraszamy na kolejne turnieje😎