Zwycięstwa w ALS Mysłowice 🏐💪

Volley DG zwycięża w ALS Mysłowice.

Wczoraj nasze drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony wygrywając swoje spotkania w ramach ALS Mysłowice.

Jako pierwsze wyszły na parkiet nasze dziewczyny, które w ramach ALS Mysłowice zmierzyły się z ekipą Królowych Dramatu. Po nie udanym początku spotkania oraz stracie seta, nasze dziewczyny wzięły się w garść i odrobiły stratę w meczu. Do rozegrania został tie-break, w którym nasza ekipa okazała się lepsza. Na konto naszej drużyny wpadają kolejne jakże ważne punkty w ligowej tabeli.

Volley DG Girls 2:1 Królowe Dramatu

Zaraz po tym meczu na parkiet wyszła męska drużyna, która miała do rozegrania swój mecz także w ramach ALS Mysłowice. W tej kolejce naszym przeciwnikiem była drużyna Spiżowych Mocnych. Cały mecz stał na bardzo ciekawym i wysokim poziomie, zarówno po jednej jak i po drugiej stronie oglądać mogliśmy efektowne ataki i obrony. Do rozstrzygnięcia tego spotkania potrzebny był również tie-break, w którym to nasza drużyna odniosła końcowe zwycięstwo.

Volley DG 2:1 Spiżowi Mocni.

#volleyDG #volleyball #ALSMyslowice #dabrowagornicza #dabrowagorniczadlaaktywnych
#dgdlaaktywnych #dziejesiewDG