Volley DG z kolejnym tytułem 💪🏐

MOSiR Czeladź po raz kolejny podbita!!

Wczorajsza niedziela (01.12.2019) zostanie w naszych głowach na długi czas, a wszystko za sprawą naszych ekip siatkarskich, które wczoraj pokazały się z najlepszej strony.

Po zwycięstwach naszych obydwu drużyn w ramach ALS Mysłowice, przenieśliśmy się na halę MOSiR w Czeladzi, gdzie nasza męska drużyna brała udział w Andrzejkowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź.

Turniej zaczynał się o godzinie 16, lecz nasza drużyna przybyła nieco później (przez mecz w Mysłowicach). Trafiliśmy do grupy 🅰 gdzie grało 5️⃣ drużyn:  1️⃣Nakło Śląskie, 2️⃣ 4FUN, 3️⃣ Bombardierzy, 4️⃣ Przedstawiciele Miasta oraz 5️⃣ Volley Dąbrowa Górnicza.
W grupie graliśmy 2 sety do 15, z przewagami, lecz bez tie-breaków.

Każdy mecz w grupie wygraliśmy 2:0 i z kompletem punktów oraz bez straty seta zameldowaliśmy się w półfinale turnieju💪. Jako druga z naszej grupy wyszła drużyna Bombardierów.

Mecz półfinałowy rozgrywaliśmy z 2 miejscem grupy 🅱, a mianowicie z drużyną KOREPAK. To spotkanie również wygrywamy stosunkiem 2:0 i w finale meldujemy się nadal bez straty seta👌.
W drugim półfinale spotkały się drużyny Bombardierzy i Volley Team Błyskawica, zwycięsko po tie-breaku wyszła ta druga.

Do rozegrania został już tylko finał❗❗.
Od samego początku mecz stał na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczyły długie wymiany, liczne obrony i efektowne ataki oraz jeszcze efektowniejsze bloki.
Mecz wygrany 👏 przez naszą drużynę stosunkiem 2:0 i tym samym zajmujemy 1 miejsce 🥇 w Andrzejkowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź 🏆.

Prócz zwycięstwa, pucharu 🏆 oraz złotego medalu 🥇 nagrodę MVP turnieju otrzymał nasz rozgrywający Kamil Król 👏