Pierwszy turniej w tym sezonie.

Przed naszą drużyną pierwszy turniej w tym sezonie rozgrywkowym. Nasza ekipa w 10-osobowym składzie wyjeżdża na XI Memoriał Grzegorza Wesołowskiego o puchar ks. abp Marka Jedraszewskiego. Turniej odbędzie się 9 listopada aż w 4 halach: w Lipnicy Wielkiej, Jabłonce, Piekielniku oraz Załucznem.
Na miejscu zameldujemy się już dzień wcześniej.
W poprzedniej edycji memoriału nasza drużyna wywalczyła 2 miejsce i uległa dopiero w finale po bardzo wyczerpującym dniu grania od rana do wieczora.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia naszego fanpage’a oraz instagrama, na pewno będą tam relacje z memoriału.

#volleyDG #dabrowagornicza #dabrowagorniczadlaaktywnych #volleyball #passion #team #walka #zaangazowanie #stowarzyszenievolleydabrowagornicza #ciezkapraca