Niedziela w wykonaniu Volley DG🏐💪

Volley DG

W najbliższą niedzielę 01.12 nasza męska drużyna wyjdzie na parkiet Mysłowickiego ALS by zmierzyć się z drużyną Spiżowych Mocnych. Obecnie nasz rywal rozegrał 7 spotkań, w tym dwukrotnie wygrał i zaliczył aż 4 porażki.

15:00 Volley Dąbrowa Górnicza vs Spiżowi Mocni

Zaraz po tym spotkaniu nasza drużyna uda się do Czeladzi, by jak co roku zmierzyć się w turnieju Andrzejkowym o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź na hali MOSiR w Czeladzi.

Wszystkich naszych kibiców i sympatyków siatkówki zapraszamy na trybuny, aby wesprzeć naszych chłopaków, bądź na naszego Instagrama, gdzie na pewno będziemy prowadzić relacje z meczu i turnieju.

Volley DG Girls

W najbliższą niedzielę 01.12 na parkiet Mysłowickiego ALS wyjdzie również nasza damska drużyna, która rozegra swoje spotkanie tuż przed panami. Nasze dziewczyny zmierzą się z ekipą Królowych Dramatu, które obecnie zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli, mają rozegrane 7 spotkań, a ich bilans to 4 zwycięstwa i 3 porażki. W pierwszym meczu tego sezonu nasza drużyna pokonała Królowe Dramatu 2:1 (25:20 ; 23:25 ; 15:10). Czy w meczu rewanżowym nasze dziewczyny okażą się ponownie górą?

14:00 Volley DG Girls  vs Królowe Dramatu