Kolejne zwycięstwo w ALS Mysłowice

,

W ubiegłą niedzielę (8 grudnia) rozgrywaliśmy 2 spotkania w ramach 1 Ligi ALS Mysłowice. Mecze według terminarza rozgrywaliśmy z drużynami AB Szkło Volley Team oraz Sępy. Z powodu awarii kurtyny mecz z drużyną AB Szkło został przeniesiony z hali przy ul. Bończyka na halę przy ul.Jasińskiego. Natomiast 2 mecz z drużyną Sępów został przełożony i będzie rozegrany w innym terminie.

Spotkanie z drużyną AB Szkło Volley Team było naszym 5 meczem w ramach 1 Ligi ALS Mysłowice, która zajmowała ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mimo wszystko nie zamierzaliśmy lekceważyć przeciwnika i w pełnym skupieni podejść do tego spotkania.
Mecz rozegrany z naszej strony bardzo dobrze, z dużym spokojem w przyjęciu oraz skuteczną zagrywką co przełożyło się na wynik.
Zarówno pierwszego jak i drugiego seta wygrywamy bez większych problemów (25:20 ; 25:19) i zgarniamy bardzo cenne 3 pkt w ligowej tabeli. Dzięki temu zwycięstwu meldujemy się na 2 miejscu w ligowej tabeli.

Volley Dąbrowa Górnicza 2:0 AB Szkło Volley Team

Najbliższe spotkanie nasza męska drużyna rozegra już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 na hali przy ul.Bończyka (o ile nie dostaniemy informacji o zmianie od organizatora), a naszym przeciwnikiem będzie drużyna Zagłębie Volley Team.

MOSiR Mysłowice, ul.Bończyka 32z , godzina: 12:00
Volley Dąbrowa Górnicza vs Zagłębie Volley Team

Do rywalizacji po przerwie wraca również nasza damska drużyna, która po ostatnim zwycięstwie liczy na kontynuacje dobrej passy. Do rozegrania dziewczyny mają dwa mecze.

MOSiR Mysłowice, ul.Bończyka 32z, godzina: 09:00