Faza zasadnicza za nami ‼🏐🔥

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:2 Volley Dąbrowa Górnicza

2 miejsce przed play-offem

Witajcie po krótkiej przerwie🔥🏐💪

Wracamy do Was z dawką informacji na temat naszego występu w fazie zasadniczej II Ligi Śląskiej Mężczyzn.

Przed nami teraz trzy tygodniowa przerwa, podczas której pozostałe drużyny rozegrają swoje zaległe, czy też przełożone mecze. Nam udało się rozegrać wszystkie spotkania rundy zasadniczej bez większych problemów💪

Nasz bilans to 6 zwycięstw i 4 porażki, co daje nam łącznie2️⃣0️⃣ pkt z bilansem setów  22-17 (+5) i bilansem małych punktów 897-825 (+72)🔥🏐

Jesteśmy już pewni bardzo dobrego 2️⃣ miejsca przed fazą play-off co daje nam prawo gry jako gospodarz w pierwszym meczu rundy finałowej. Naszym rywalem będzie drużyna, która zajmie miejsce 3️⃣.

Pierwszy mecz fazy finałowej rozegramy na własnej hali 7 maja (piątek) o godzinie 20:00. Rewanż zaplanowany jest na 14-15 maja oraz ewentualny 3 mecz, gdyby stan rywalizacji był 1:1 , odbędzie się ponownie na naszej hali w dniu 16 maja (niedziela).

Dziękujemy wszystkim, którzy kibicują i wspierają nas na relacjach LIVE 🎥 z naszych spotkań.
Wielkie brawa dla Was🙌🙌🙌🙌

Miejmy nadzieję, że podczas finałowej fazy, także Was nie zabraknie i wspólnie zrobimy awans do I Ligi Śląskiej Mężczyzn.

Właśnie tego Wam i sobie życzymy, abyśmy mogli się spotkać już wspólnie na trybunach podczas sezonu 2021/2021 I Ligi Śląskiej Mężczyzn.

Volley Auuuu📣

#dabrowagornicza #dgdlaaktywnych #dziejesiewDG