23 kwietnia 2021

Organizacja Pozarządowa w Dąbrowie Górniczej

XXIII Mikołajkowy Turniej w Siemianowicach Śląskich – 29.11.2020

Syndrom II miejsca.

1️⃣5️⃣ listopada zaczeliśmy walkę w XXIII Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Pszczelnik” w Siemianowicach Śląskich.
Nasza drużyna trafiła do grupy D (Corona Team, Mysie Pysie)

Po rozegraniu grupy awansowaliśmy z 1️⃣ miejsca do fazy finałowej, która rozgrywana była 2️⃣9️⃣ listopada.
Do fazy finałowej po za naszą drużyną awansowali: „Euforia” Sosnowiec, „TGTeam” Tarnowskie Góry, „Volley Team Balviten” Siemianowice Śląskie.
W fazie finałowej mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym i najlepsza drużyna wygrywa. Po 3️⃣ meczach nasza drużyna zajęła 🥈 miejsce, ulegając tylko ekipie z Siemianowic. Syndrom 2 miejsca nie został przełamany w końcówce roku.

Podium turnieju:
🥇Volley Team Balviten
🥈Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza
🥉Euforia Team Sosnowiec

Skład drużyny z fazy grupowej (15 listopad)
Kamil Król, Bartłomiej Klimczyk, Igor Raciborski, Patryk Kropisz, Andrzej Jaros, Piotr Jaworski, Daniel Starościak, Michał Uhorczak.

Skład drużyny z fazy finałowej (29 listopad)
Kamil Król, Igor Raciborski, Piotr Jaworski, Daniel Starościak, Michał Uhorczak, Bartłomiej Zygarlicki, Tomasz Wołoszyn, Łukasz Cogiel, Klaudiusz Florjan