VolleyDG z kolejnym tytułem

06.01.2019 nasi zawodnicy w składzie: Andrzej Kazek, Igor Raciborski, Daniel Starościak, Bartłomiej Klimczyk, Bartłomiej Zygarlicki, Michał Uhorczak, Jakub Sęczek, Kamil Król zdobyli tytuł Mistrzowski w IV Noworocznym Turnieju Siatkówki w Czeladzi.

Turniej zaczynał się o godzinie 16:00 na hali MOSIR w Czeladzi. Do turnieju przystąpiło 11 drużyn, które były podzielone na 3 grupy, dwie grupy cztero-drużynowe i jedna grupa trzy-drużynowa. W grupie spotkaliśmy się z Platformą Czeladź, Zagłębiem Volley Team oraz ekipą Boronovi Boronów. Wszystkie 3 mecze w grupie toczyły się w jednym secie do 25 pkt, przy czym punkt 25 był kończącym seta. W grupie wygraliśmy wszystkie spotkania i wyszliśmy z pierwszego miejsca. Trafiliśmy do kolejnej grupy tym razem 3 drużynowej, gdzie razem z nami były ekipy Samatrix Kędzierzyn-Koźle oraz Arkadia Tychy. W tej grupie również był jeden set , z tym że już na przewagi. Szybko i pewnie wygrane 2 mecze pozwoliły nam awansować z pierwszego miejsca prosto do finału, bowiem zwycięzcy grup grali bezpośredni mecz o 1 miejsce, natomiast drużyny z 2 miejsc grały o miejsce 3. W finale nasza drużyna spotkała się z drużyną Bratheringi, którą ostatecznie pokonała i zdobyła 1 miejsce, nie ponosząc żadnej porażki w turnieju.

MVP turnieju został nasz atakujący Andrzej Kazek.