Niedziela w ALS Mysłowice

Ekipy Volley DG w akcji

W niedzielę 20 października nasze ekipy czekały 3 spotkania w ramach ligi ALS Mysłowice.

Jako pierwsi swój mecz zaczeli panowie, którzy w swoim pierwszym meczu w tym sezonie podejmowali ekipę STOBUD Market Budowlany. Następnie nasza damska drużyna miała do rozegrania, aż dwa spotkania w tej kolejce. Pierwszy mecz przeciwko drużynie SIX TEAM, następnie podejmowały drużynę Na Farcie.

Wyniki:

Volley Dąbrowa Górnicza 2:0 STOBUD Market Budowlany (29:27 ; 25:19)
Do tego meczu przystąpiliśmy w składzie (Andrzej Jaros, Bartłomiej Klimczyk, Michał Uhorczak, Bartłomiej Zygarlicki, Daniel Starościak, Igor Raciborski, Piotr Jawor, Jakub Sęczek, Adrian Szmurło, Konrad Zasadzień, Kamil Król, Patryk Kropisz)

Volley Dąbrowa Górnicza Girls 0:2 SIX TEAM (15:25 ; 23:25)
Volley Dąbrowa Górnicza Girls 1:2 Na Farcie (25:21 ; 17:25 ; 9:15)

Do oby dwu meczy dziewczyny przystępowały w składzie (Patrycja Balcarek, Alina Duraj, Dominika Grzesica, Natalia Grzesikowska, Marta Koczur, Karolina Komasińska, Klaudia Otto, Sabina Otoo, Emilia Skalska, Ewelina Tutak, Martyna Wieczorek)

Następne mecze w ramach ligi ALS Mysłowice z udziałem naszych ekip dopiero 17 listopada, więc czeka nas okres ciężkich przygotowań przed kolejnymi zmaganiami w lidze. Bądźcie z nami, śledźcie nasze relacje na Facebook’u oraz na Instagramie. Do usłyszenia.

#volleydabrowagornicza #volleydg #dabrowagornicza #dabrowagorniczadlaaktywnych #dgdlaaktywnych
#volleyball #passion #volleyballplayer #volleyballgirls #alsmyslowice #season #work #team

volleydg
vdggirls