#8 Andrzej Kazek na kolejny sezon w Volleyu

Kolejna postać na naszej Dąbrowskiej liście zawodników to …
⬇️⬇️⬇️
ZOSTAJE ❗
Kolejny sezon, kolejne wyzwania, kolejne cele przed nim.
Przed Państwem ATAKUJĄCY
#8 Andrzej Kazek
– „Zostaję na przyszły sezon, bo tutaj w Dąbrowie spędziłem lwią część mojej przygody z siatkówką, tutaj wylałem najwięcej potu, zostawiłem na każdym treningu i meczu kawał serducha. Kolejnym aspektem rozegrania przyszłego sezonu w Volley DG była odległość od mojego miejsca zamieszkania i godziny treningów na „naszej” hali. Można się śmiać, ale to jest ważny aspekt, my nie mamy tyle pieniędzy co panowie piłkarze 😉 Zostaję w VDG, bo ten Klub inwestuje w młodzież. Mimo tak krótkiego stażu, już teraz nasza młodzież bierze udział w rozgrywkach na ogólnopolskim szczeblu. To bardzo budujące i sprawia, że chce się dalej być częścią tego projektu. Prawdopodobnie jest to mój ostatni sezon, ponieważ zdrowie już nie to, a właśnie tutaj chciałbym przeżyć i zakończyć swoją życiową przygodę z siatkówką.
#dziekujemy (8)